2014 Yaz Modası

2014 Yaz Modası
16 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.173 kez okundu.

Yazın en sıcak günlerini yaşarken 2014 yaz modasından bahsetmek bayanlar için oldukça önemli olsa gerek. Yaz aylarında en çok tercih edilen kıyafetler arasında şüphesiz ki uçuş uçuş elbise ve etekler yer almaktadır.

Şıklık ve rahatlığı bir arada yaşayın
2014 yaz modası altı tül etek ve elbiselerle hem şık bir görünüm hem de rahat hareket alanı yakalayabiliriz. Üzerinize giyeceğiniz salaş t-sihrtler ile cool bir görüntü yaratabilirsiniz. Hem şıklığına hem de rahatına düşkün bir bayansanız yüksek bel bol pantolonlar tam size göre. Düşük omuz bluzlarla kombinleyeceğiniz bu pantolonlar ile bulunduğunuz ortamın ilgi odağı olacağınız kesin.

Pembe gönlüm sende
Her dönemin vazgeçilmez renklerinden biri olan pembe 2014 yaz modası içinde yine yerini kimseye kaptırmıyor. Pembenin her tonuyla hem çocuksu hem de çekici bir görüntü yaratmak mümkün. Uçuk pembeler ve fosforlu pembeler renk skalasında oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle elbise ve eteklerimizde kullandığımız pembe ve tonları 2014 yazının karakterini yansıtmaktadır.

Kendi tarzınızı yaratın
Kıyafetlerinizi kombin ederken uyum aranmanıza gerek yok. Çünkü bu yaz bohem tarzı ve rüküşlük de trendler arasında. Büyük aksesuarlar, kolyeler küpelerle bohem tarzını yansıtabilirsiniz. Hatta ikinci el elbiseler satan pasajlara girerek bu tarzı çok daha rahat oluşturmanız mümkün. Bizden size bir tavsiye bir günü kendinize ayırın ve özellikle taksimdeki pasajları dolaşın çok güzel kıyafetler bulacağınıza eminiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git