2015 Kış Sezonu Mavi Renk Kombini

Yaz kış kullanım alanına giren mavi ton hakimiyeti, her çeşit kıyafet üzerinde oldukça şık bir görüntü sergilediği gibi, aynı zamanda huzur veren bir renktir. Her kış kıyafette koyu tonların hakim olduğu renkte giyinmekten bıkmadınız mı? Gelin bu yıl bir değişiklik yapın ve 2015 kış sezonu mavi renk kombini modellerine bir göz atıp tarzınızı biraz canlandırın. Mavi renk kendi içinde de açık koyu olarak renk tonlarına sahip olmakla birlikte, doğru kombin edilirse beyaz, mor, yeşil, krem, tozpembe, ten rengi ve turkuaz renkleriyle kombin edilebilir ve ortaya çıkan sonuç kesinlikle göz kamaştırıcı olur.

mavi-blazer-ceket-kombinleri

Örneğin; gece mavisi bir ceket ile beyaz bir bluz kombin edilip, buz mavisi bir Jean giyinildiğinde son derece hoş bir görüntüye oluşacaktır. Aynı zamanda mantolarda da tercihinizi mavi renkten yana kullanıp alışılmışın dışına çıkabilirsiniz. Mesela tiftik kumaştan tasarlanan belden oturtmalı kalın kemerli diz boyunda bir manto, 2015 kış sezonu mavi renk kombini arasında en öne çıkan modeller arasında yer alacak. Mavi rengi istediğiniz her parçada kullanmanız uygundur.

Dikkat etmeniz gereken tek husus, diğer kullanacağınız parçalar ile doğru tonlamayı yakalamanızdır. Aynı mavi tonda ceket ve pantolon, ceket içine mavi tonuna uyarlanmış yeşil bir gömlek ve maskülen bir ayakkabı sizi oldukça tarz gösterecektir. Yapmanız gereken kendi yaratıcılığınızı kullanarak mavi renk kombini ile bulunduğunuz ortamda gözleri kendinize çevirecek şıklığı yakalamak olmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git