ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU
8 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 696 kez okundu.

Sevgili aslanlar, gökyüzü  bu hafta eğitim hayatı devam eden aslanların yönetici pozisyonundaki kişilerle tartışmamaları, fikirlerine karşı haksız eleştirilere, sert tepkiler vermemeleri konusunda uyarıcı etkilere sahip. Sizin adınıza haklının yanında yer alacak insanlar konuşacaktır. Biraz sabır öğrenci aslanlara çok şey katacaktır.

İş hayatınızda ise; bu hafta yaptıklarınızın takdir edilmesiyle birlikte kaybettiğiniz motivasyonunuzu yeniden yükseltebilir, işbirlikleriyle farklı alanda işlerle ilgilenen insanların da övgü dolu sözleriyle moralinizi yükseltebilirsiniz. Bu hafta iş değişikliğine gitmekten, işten ayrılma kararı vermekten uzak durmalı, cuma gününe kadar böyle bir karar almanın size zarar vereceğinin bilinciyle hareket etmelisiniz. Olanı biteni gözlemlemeli. Ne kazanıp ne kaybettiğinizi adil bir şekilde zihninizde belirlemeli ve bir sonraki hafta bu tarz kararlarınızı uygulama aşamasına geçmelisiniz.

Özel yaşamınızda ise; Ailelerden kaynaklanan baskıların azalmasıyla aşkı da doyasıya yaşamaya başlayacağınız, güçlü enerjilerle karşı karşıyasınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git