BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU
8 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 780 kez okundu.

Sevgili başaklar, özellikle öğrenci başaklar bu hafta maddi konularla ilgili ailevi kaygılardan dert ediyorsanız kendinize, arkadaşlık ilişkilerinize bunu yansıtmamalı, eğitim hayatınızla ilgili kararlarınızı etkileyecek önemli söylemlerde bulunmamalısınız pişman olabilirsiniz ve aldığınız kararlardan dönemeyebilirsiniz.

İş hayatınızla ilgili; Bu hafta olumlu enerjiler sizleri takip etmekte. resmi daireler, resmi kurumlarla iş yapan başaklar, işlerinizi salı gününe kadar istediğiniz şekilde ilerletip rahat bir nefes alabileceksiniz. Kendi işinizi kurmak, yeni bir projenin başına geçmek gibi düşünceleriniz varsa olumlu ilerlemelerle bunları gerçekleştirebileceksiniz. Bu hafa dikkat etmeniz gereken en önemli konu; finansal anlamda arkadaşlarınıza kefil olmamak ve onların adına söz verip sözlere itimat eder hareket etmekte bulunmamak olmalısınız.

Özel yaşamınızda ise romantik rüzgarlar esmeye başlarken Hala kalbinizde aşk acısı yaşarken romantizm rüzgarına kapılıp yanlış kararlar verebilir ve büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Gökyüzü bu hafta duygusal konularda sizi desteklemezken akıllı hareket etmeli ve anlık duyguların esiri olmamaya gayret göstermelisiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git