En Güzel Çocuk Abiye Elbise Modelleri

Minik prenseslerimiz için 2015 çocuk abiye modelleri bir harika görünüyor.  Hani derler ya “insanın çocuk olası geliyor” gerçekten de rengarenk abiye kıyafetlerle çocukları süslemek ayrı bir zevk. Masumane güzellikleri mutlu etmekten daha büyük sevinç olamaz herhalde. Takdir edersiniz ki, günümüzdeki çocuklar büyümüşte küçülmüş sanki kendi kıyafetlerini artık kendileri seçmek istiyorlar. İnanılır gibi değil ama modayı bile takip eder oldular. Yaşlarına göre kıyafet seçimi yapmaları şaşırtıcı! Hayal dünyaları çok geniş olduğu için model ve renkler konusunda anne babaya sadece fikir soruyorlar ama miniklerimiz kendi tercih ettiklerini aldırmayı başarıyorlar.

Örneğin; siz çaktırmadan şu kırmızı şişme yarım kollu, belden oturtmalı altı kabarık uzun kıyafet sana çok yakışacaktır, denemek ister misin? Dediğinizde alacağınız cevap, haklısın olabilir ama bence şu gök mavisi kalın askılı, sırtı hafif açık belden aşağı oturtmalı uzun abiye, daha şık durur üzerimde diye benzer bir cevap alacağınızdan emin olabilirsiniz. Kendi kararlarını verebilecek kadar zeki çocuklarla karşı karşıya olduğumuzu unutmamalı ve çocuk abiye elbise tercihlerini çocuklarımızla birlikte yapmalıyız. Şimdi anne baba olarak bu sevimli kızlarınızı prensesler gibi ışıl ışıl giydirip baloya, partilere ve düğünlere götürürken onların yaşadığı mutluluğu görmek, her şeye değmez mi? Sizde çok iyi bilirsiniz ki, çocuklarda dört ile on beş yaş arası birbirleri arasında inanılmaz bir rekabet olur.

Özgüvenleri bu yaş aralığında gelişir ve gururları çok çabuk incinir. İçgüdüsel olarak bulundukları ortamda göze hitap etmek ve odak noktası olmak isterler. Bu sebeple minik kızlarınızın psikolojilerini de ön planda tutmak ve en güzel çocuk abiye elbise modelleri arasından birini seçip, katılacağınız davetlerde çocuklarınızın kendini iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Her yıl olduğu gibi çocuklar için ünlü tasarımcılar 2015 yılında da trend renklerle kızlarınızı ışıldatmayı başaracak. En şık benim kızım olmalıdır diyorsanız, seçim yapmakta zorlanacakları model ve renk tasarımlarıyla birbirinden güzel abiye kıyafetler, yaşlarına göre uyarlanarak tercihlerine sunulmuştur.

5 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 13.340 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git