Gelinlerin Yeni Trendi – Bohem Saç Bandı

Gelinlerin Yeni Trendi – Bohem Saç Bandı
13 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 669 kez okundu.

Gelinlerin düğüne hazırlık gibi oldukça zor bir işi olduğunu düşünüp onlara biraz yardımcı olmak istedik. Her ne kadar bu gün için kafanızda birçok model belirleseniz de yine de bu yıl acaba gelinler için en moda olan şeyler nelerdir? Diye de aklınızdan geçirmeden edemiyorsunuz. İşte bu konuda size bir haberimiz olacaktır. Bu yılın gelinlerinde oldukça sık rastladığımız bir aksesuar oldu. Bohem saç bantları. Evet, hep görmeye alışık olduğumuz çiçekli aksesuarların ya da kraliçe taçlarının alternatifi olarak tercih edilen bohem saç bantları çeşitlilik olarak oldukça fazladır.

Özellikle düğününüzde saçınızı eğer topuz bir model yapmayı düşünüyorsanız mutlaka bu alternatifi bir gözden geçirin derim. Çünkü özellikle toplu saç modellerinde oldukça şık bir görünümü olan bohem saç bantları gelinlerimize zarif bir hava katmaktadır.

Aslında bohem saç bantları şimdiye kadar gelin saç modellerinde aksesuar olarak kullanılan çiçek, taç, tarak, tül ya da şapkalardan esinlenerek tasarlanmış bir gelin aksesuarıdır diyebiliriz. Çünkü görünümüne baktığımız zaman sıradan bir saç bandının aksine taşlarla süslenmiş bir tül saç bandı olduğunu görüyoruz.

Topuz saç modellerinde ve örgülü gelin saçı modellerinde kuaförlerin ısrarla önerdiği bir gelin saçı aksesuarıdır. Model olarak çeşitli tarzlarda tasarlanan bohem saç bantları arasından kendinize en çok yakışacağını düşündüğünüz bir bohem saç bandı seçerek düğün hazırlığınızın bu kısmını halletmiş olabilirsiniz.

Bohem saç bandı seçecek gelin adaylarına seçim yaparken göz önünde bulundurmaları gereken bazı önerilerimiz olacaktır. Özellikle düğün gününüzde her şeyinizle bir bütün olarak görünebilmeniz için yaptığınız bütün seçimlerin birbirleri ile uyumlu olması gerekir. Bu yüzden seçtiğiniz bohem saç bandı da hem saç modeli ile hem de en önemlisi gelinliğiniz ile uyumlu olmalıdır.

Umarım meşakkatli düğün hazırlığınızın hiç olmasa bir yükünü üzerinizden almışızdır. Size tavsiyem eğer gelinliğiniz hazır ise artık yavaş yavaş bu tür detaylarınızı halledin. Çünkü son güne bırakılan her şey genellikle hep aksiliklerle sonuçlanmıştır. Düğününüz sizin için en önemli günlerinizden biridir hatta belki de en önemli gününüzdür. Eğer bu günde bir aksilik yaşamak istemiyorsanız Şimdiden saç aksesuarlarınızı halletmeye çalışın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git