KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU
8 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.812 kez okundu.

Sevgili kovalar; gökyüzü bu hafta başınızı ağrıtabilecek olaylara işaret etmekte. Özellikle iş hayatınızda alacak vereceklerden dolayı sıkıntılar yaşayabilir, güvendiğiniz insanların mali anlamda size zarar verdiğini öğrenerek büyük bir düş kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu durumun size gerçekleri görmezden gelmenize sebebiyet vermenize itmemeli siniz.

İş hayatınızda iş değişikliği gibi konular gündeminizde ise çarşamba gününden itibaren gerçekleştirebilir, ait olduğunuz ikili ilişkileriniz güçlendireceğiniz doğru yerden yana tercihinizi yapabilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise karışık etkiler söz konusu. Birlikte olduğunuz insan daha önce bir ihanetle, yakınlaşmayla sabıkalıysa bu hafta bunlara bilhassa eklenebilir ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Güven duygunuzun ortadan tamamen kalkmasıyla ilişkinize son noktayı koyabilirsiniz. Bunu yaparken sağduyunuzdan uzaklaşmamalı vereceğiniz kararlarda kendinizi kurban gibi hissetmeden yeni başlangıçlara hazır olduğunuzu da kalbinizin derinliklerinden hissetmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git