Küçük Alanlar İçin Kurtarıcı Dekorasyon Fikirleri

Küçük Alanlar İçin Kurtarıcı Dekorasyon Fikirleri
26 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.424 kez okundu.

Küçük Alanlar İçin Kurtarıcı Dekorasyon Fikirleri

Küçük bir eve sahipseniz ve bu alanda en iyi hareket edecek şekilde tasarlamak istiyorsanız, sizlere önerdiğimiz Küçük Alanlar İçin Kurtarıcı Dekorasyon Fikirleri içinden aklınıza yatanları es geçmemelisiniz. Bir evin hangi bölgesi olursa olsun sarkık aydınlatma formundaki ışıklandırmadan kaçınmanız gereklidir. Çünkü bu tip aydınlatmalar, ışığı doğru oranda yayamadığı ve dikkati orta alanda topladığı için alanı büyütmek yerine küçültecektir. Bu nedenle tavana yakın ve döner başlıklı aydınlatma sistemi kullanılıp, alanın köşe kısımlarına ışık verilirse ortam hem ferah hem de daha geniş görünecektir.

küçük odalar için dekorasyon fikirleri

Duvarlarda koyu renk tonlaması alanı kasvetli bir hale getireceğinden, açık ton kullanılıp, ferahlık kazandırılması fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda Dar Alanda Dekorasyon Uygulaması konusunda en iyi kurtarıcınız aynalar olacaktır. Günümüzde oldukça modern ve şık görüntüye sahip aynalar, evinize hoş bir görsellik katarken aynı zamanda verdiği derinlikle geniş görünmesini de sağlayacaktır. Bunun yanı sıra seçilen eşyaların birden fazla işlevi olanlardan yana tercih yapılması, küçük alanlar için mucizevi ürünler olduğunu bilmelisiniz.

Şöyle ki, orta sehpa olarak kullandığınız eşyanız, gerektiği zamanlarda yemek masasına dönüşürse bu sizler için ciddi bir yer kazancı olacaktır. Aynı zamanda evinizde bir kitaplık istiyor ve buna yer bulamıyorsanız, kapandığında yatak olan bir kitaplık tam da sizler için tasarlanmıştır. Günümüzde çeşitli şekillerde Küçük Alanlar İçin Kurtarıcı Dekorasyon Fikirleri bulunmakta olup, sizlerin yapması gereken tek şey, evinizin şekline uygun çift işlevli mobilyalar seçmek olmalıdır.

küçük oturma odası için dekorasyon fikirleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git