Lambader

Lambader
2 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.008 kez okundu.

Evinizin her alanında bir iz bırakalım düşüncesiyle hareket eden  Evmanya; lambader tutkunuza da hitap ediyor. Ev dekorasyonunda mevzu bahis olan lambader ve aydınlatma neredeyse her odada kullanılınca tercih edeceğiniz lambader ile ne şekilde şıklık oluşturabilirsiniz? Odanızı aydınlatırken, tercih edeceğiniz lambader büsbütün ışıkla yarışacak, ev yaşantınıza ayrı bir hava yaracak. Her odanın kendine özgü meydana getirdiği yaşam alanına; odayı bütünleyici, odada yapılacak etkinliklere cazip, imajını bütünleyecek ürünler nelerdir? Aklınızdan çıkarmayın! Tercih edeceğiniz ürünler odanıza aydınlıkla birlikte sizi yansıtacak.

Popüler olan aydınlatmanız lambader ise en fazla seçilen 35 markanın ürünlerini ortalama 800 değişik ürün türü arasından tercih edebilirsiniz. Ne şekilde bir iz bırakmak istediğinizi biliyorsanız, kişiliğinize en göz alıcı cevapları verebilecek, odalarınıza saçtığı ışık kadar tatminkar bir tat bırakabilecek ürün yelpazesi araştırmanız için sizi bekliyor. Cosmo Light Led, Naturel, dekoratif türlerinden, tripod, tek ayak, çift ayak alternatiflerine, ferforje, ahşap, sarkıt, ceviz ayaklıdan, birbirinden değişik şapkalara dek dikkat çekici çeşitler lambader ismi altında sizlere sunulmaktadır.

 

Tercih Etmeden Evvel Tavsiyelerimizi Okumak İster misiniz?

Çağdaş bir aydınlatma alternatifi olan lambader; son olarak trendler içinde yerini almaya devam ediyor. Tercih Ederken hangi noktalara dikkat edeceğinizle alakalı tavsiyelerimiz şu şekilde:

  • Evvela lambaderi odalarınızın neresine yerleştireceğinize karar vermeli, ardından ürünlerin ayrıntılı niteliklerini incelemelisiniz.
  • Aydınlığı tavandan almak yerine yan taraflardan almanın göz sağlığımız için çok daha cazip olduğunun bilirkişilerce ifade edildiğini aklınızdan çıkarmayınız. ışığı amaçladığınız bölüme karar vermelisiniz. Odanın bütününü mü aydınlatmayı düşünüyorsunuz yoksa lokal bir alanında mı yapılacak etkinliğe göre bir aydınlatma mı arzuluyorsunuz?
  • Lambaderi yerleştireceğiniz odanın büyüklüğü ve odadaki malzemelerin dağılımı kaç lambalı yada yansıtıcı zeminin kapsamında belirleyici olacaktır.
  • Hususi hobilere özel aydınlatma ve özel dekoratif seçmelisiniz.
  • Odanın dekoratif renklerine ve renk tonlarına ( duvarın boya rengi, mobilyaların renk ve seçimi, zemin rengi gibi ) uyumlu yada karşıt renk uyumu elde edecek ürünler seçmelisiniz.
  • Aydınlatmayı odanın bütününe göre yada lokal olarak aklınızdan geçiriyorsanız, yükseklik ve ışık şiddeti uyarlanabilir ürünler daha hedefe uygun ve fonsiyonel olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git