Şık Tasarımlı Yatak Örtüsü Modelleri

Yataklarımızı güzelleştirmenin en kolay yolu, şık tasarımlı yatak örtüsü modelleri ile olmaktadır. Dolayısıyla, 2014 yılında da bizleri çok bekliyor. Özellikle, yeni evlenen çiftler için yatak örtüleri, toplum tarafından oldukça önemli görülmektedir. Eskiden, el işi göz nuru ile örülen yatak örtülerinin yerini, günümüzde ince motiflerden oluşan dantel görünümlü hazır yatak örtüleri almış durumdadır.

Yeni çıkan yatak örtüleri gelenekseli içerisinde barındırırken hem kullanım kolaylığı sağlamakta hem de şık modelleri ile dikkat çekmektedir. Renkli tasarımlarıyla, yataklarımızı aydınlatan mor yatak örtüleri, pembe yatak örtüleri tüm şıklığı ile odamızın havasını değiştirmektedir. Dantel motifler bir yana, güpür desenler de hayli popüler konumda yer almaktadır. Ayrıca 2014 yatak örtüsü modelleri arasında taş işlemeli yatak örtüleri de göz almaktadır.

Eskiden olduğu gibi ütüleme derdi olmayan bu yatak örtüleri, özellikle çalışan bayanlar için oldukça ideal gözükmektedir. Bunun yanında, günlük yatak örtüleri de birçok alternatifi içerisinde barındırmaktadır. Hem pike hem de yatak örtüsü olarak kullanılanlar ya da uyku seti şeklinde tasarımlanan yatak örtüleri işlerimizi bir hayli azaltmaktadır. Yorganı kılıfına dikme derdi olmadan düğmeli yorgan nevresimleri ile uygu setleri zaman bakımından kazançlı olması nedeniyle yoğun ilgi görmektedir.

27 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.995 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git