Sonbaharda Şıklığı Tamamlayan Aksesuarlar

Sonbahar kış sezonunda yaz aylarında olduğu gibi takıp takıştırmak tabi ki mümkündür. Ancak bunu kış aylarına uygun aksesuarlarla bütünleyebilmek önemlidir. Bir davete katıldığınızda çevrenizdekiler montunuzu çıkarttığınızda nasıl bir görüntü çıkacağını elbette merak ederler. İşte çevrenizdeki kişilerin bu merakını büyüleyici takılarınızla göz kamaştırarak giderebilirsiniz. Bu yıl sonbaharda şıklığı tamamlayan aksesuarlar arasında tasma kolyeler oldukça ön plana çıkıyor.

Bununla birlikte 2015 yılında zincir kolyelere ve zincirli kilit modelli kolyelere de bir hayli fazla rastlanacak. Bu yıl daha çok büyük kalıp aksesuarlar öne çıkacak olup, çeşitli desenlerde halka küpe modelleri de oldukça dikkat çekici duruma gelecek gibi görünüyor. Sizlerin tercih ettiği şıklık tamamlayıcı aksesuarlar, tabi ki kıyafetinize uygun renklerde ve formda seçilmelidir. Bunun yanı sıra zarif aksesuar modellerinden vazgeçmeyen bayanlar içinde son derece şık tasarımlar bulunmaktadır. Uzun zincirli ve ucunda farklı simgeler taşıyan kolyelerde son derece zarif ve şık bir görüntü sergilemektedir. Bununla beraber aksesuar denildi mi kadının vazgeçilmezi olan çanta ve ayakkabı modelleriyle de ilgi çekmek oldukça kolay olacaktır.

Bu senenin çanta ve çizme trendleri son derece göz alıcı olup, birbirinden farklı tasarımlarla kesinlikle şıklığı tamamlayan aksesuarlar arasında yer almalıdır. Ayrıca kış aylarının en çok kullanılan aksesuarı olan fularları da göz ardı etmemek gerekir.  Farklı renk tonları ve bağlama tekniğiyle kadınlara oldukça hoş bir hava kattığı da kesinleşmiş durumdadır.

10 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.662 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git