Tesettür Giyimde Yaz Modası

Tesettürlü bayanların giyim konusunda zevkleri İster klasik ister de spor tarzından yana olsun hiç fark etmeksizin bu yaz oldukça geniş bir alternatif sunulmuştur. Örneğin; ön kısımdan dizlere kadar uzanan pembe tonlarında simetrik kesim bir tunik, beyaz dar paça pantolon ve stiletto ayakkabıyla kombin edildiğinde, ortaya hem bakımlı hem de şık bir görüntü çıkmaktadır. Kişi bu kombine yine pembe tonlarında bir eşarp eklediğinde, yakaladığı hoş görüntüsü ile her ortama girebilir ve güzelliğinden söz ettirebilir. Bakımlı ve şık görünmek sadece açık bayanlara özgü bir durum değildir. Aksine tesettürlü bayanlarda, Tesettür Giyimde Yaz Modası konusu üzerinde biraz durup, takip ettiklerinde kendileri için son derece şık kombin fikirleri üretebilirler.

Bununla beraber Tesettür Giyim Modası içinde farklı renklerde dar paça pantolonlar üzerine farklı uzunluk ve kesimde tuniklerle kombin edilebileceği gibi desenli düz kesim bir uzun etek üzerine kot ceket kullanımıyla da spor şıklığı yakalamak mümkün olacaktır. Kişinin tarzına göre ürün çeşidi oldukça fazla olup, tek önemli konu ayrı parçaları doğru şekilde bir araya getirerek şıklığı yakalayabilmektir.

Dolayısıyla bu senenin uzun etek modası, tesettürlü bayanlar içinde avantaj olmuş ve 2015 Tesettür Giyim Modası için birbirinden şık görsel sunan etek çeşitleri üretilmiştir. Bu senenin gözde renkleri arasında olan sarı ile turuncu renklerin canlılığından da faydalanabilir ve bu renklerin hakim olduğu parçaları kullanarak kendinizi daha zinde ve görseli güçlü bir hale getirebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git