YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU
8 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 579 kez okundu.

Özellikle öğrenci yengeçler, sizler için keyifli etkiler söz konusu… Başvuruda bulunduğunuz eğitim programlarına kabul edilebileceksiniz, öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızın desteği ile kendinize olan güveninizin geri gelmesi ile çalışkanlığınız ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

İş hayatı devam eden ve işiyle ilgili sıkıntılar yaşayan, karar arefesinde olan yengeçler ise bu hafta alacağınız her karar, size daha iyisini ve daha istikrarlı enerjileri beraberinde getirecektir. İş değişikliğine gidebilir, var olan ortaklığınızı sonlandırma kararı alabilirsiniz. Zararlı olan, sizi finansa olarak, manevi olarak yoran her şeye karşı kararlı bir duruş sergilemeli, İş hayatınıza hafta boyunca yön vermeyi seçmelisiniz.

Özel yaşamınızda ise dikkat etmeniz gereken en önemli şey; nezaket. Kadın veya erkekseniz birlikte olduğunuz insanla eşinizle, sevgilinizle uyum sağlayabilmek, onun iş hayatında, kendi yakınlarıyla yaşadığı sorunların ağırlığını hissettiğinin birinci yardımcısı siz olup nezaketli davranışlarda bulunmak ilişkinizdeki sorunları aşmanıza aranızdaki buzları eritmenizde katkıda bulunacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git